مقام وزارت دارایی مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب

مقام وزارت دارایی: مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب جمنا جبهه مردمی نیروهای انقلاب انتخابات ریاست جمهوری انتخابات ریاست جمهوری 96

گت بلاگز علمی پزشکی شرح شرایط عضویت در مدارس جهت سال تحصیلی آینده ، امضای شیوه نامه عضویت انجام شد

معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش از امضای شیوه‌نامه عضویت و ارسال آن به استان‌ها در هفته آینده خبر داد.

شرح شرایط عضویت در مدارس جهت سال تحصیلی آینده ، امضای شیوه نامه عضویت انجام شد

علی زرافشان معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورشو مدیر ستاد عضویت در گفت و گو با خبرنگار حوزه آموزش و پرورشگروه علمی پزشكی گروه تحریریه سایت جوان؛ از امضای شیوه نامه عضویت مدارس خبر داد و گفت: این شیوه نامه دیروز ارسال شده است و اکنون باید کارهای مستندسازی آن انجام شود.
وی ادامه داد: پیش از این قرار بود دانش آشتیانی وزیر آموزش و پرورش این شیوه نامه را امضا کند، ولی امسال مجدد با امضای بنده با سمت مدیر ستاد عضویت انجام شد.

عبارات مهم : آموزش

معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش با اشاره به اینکه رویکرد تازه آموزش و پرورش، تفویض اختیار و کم کردن تمرکز هست، عنوان کرد: واگذاری اختیار زیاد با استان هاو مناطق و شیوه نامه تازه مورد توجه قرار گرفته است.
وی بیان کرد: کل کار ها را از نظر وقت بندی، تاریخ شروع و مراحل عضویت به استان ها و مناطق واگذار کردیم و بر این اساس کمیته برنامه ریزی در منطقه متناسب با اقتضائات جهت عضویت اطلاع رسانی انجام می دهد.
زرافشان افزود: بعضی از آیین نامه های شورای عالی که مهمترین آن آیین نامه اجرایی مدارس است و در فصل سوم به بحث عضویت اشاره داشته، یادآوری کردیم.
وی بیان کرد: همچنین بعضی دستورالعمل ها مربوط به مدارس خاص مانند مدارس استثنایی، تیزهوشان، شاهد، غیردولتی و اتباع که شرایط خاص ای جهت عضویت دارند مورد توجه قرار گرفته است.
رئیس ستاد عضویت با اشاره به اینکه با برنامه ریزی های استان ها وقت عضویت روشن می شود، یاد آور شد: آخر وقت عضویت را مرداد ماه در نظر گرفتیم آیا که عضویت نخستین حلقه مدیریت منابع در آموزش و پرورش است و اوضاع فضای فیزیکی بکارگیری نیروی انسانی و تأمین نیرو جهت مدارس را مشخص می کند.
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: آموزش | وزارت آموزش و پرورش | ثبت نام مدارس | وزیرآموزش و پرورش | دانش آموزان | مدارس غیردولتی |

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog