مقام وزارت دارایی مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب

مقام وزارت دارایی: مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب جمنا جبهه مردمی نیروهای انقلاب انتخابات ریاست جمهوری انتخابات ریاست جمهوری 96

گت بلاگز خوزستان 19 اردیبهشت، روزی به نام خوزستان

در نمایشگاه بین‌المللی کتاب پایتخت کشور عزیزمان ایران روزی به نام خوزستان معرفی شد.

19 اردیبهشت، روزی به نام خوزستان

به گزارش خبرنگار گروه استان هایباشگاه خبرنگاران جوان از اهواز؛ محمد جوروند، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان گفت: 19 اردیبهشت 1396 به عنوان روز خوزستان در نمایشگاه بین المللی کتاب پایتخت کشور عزیزمان ایران معرفی شده است هست.

عبارات مهم : ایران

محمد جوروند اظهار کرد: در این نمایشگاه 2 غرفه به اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان تخصیص داده شده است دارد که تصمیم داریم.
جوروند بیان کرد: در یکی از این غرفه ها یک نمایشگاه و در غرفه دیگر برنامه های فرهنگی اداره ارشاد خوزستان از جمله اجرای موسیقی عربی به سرپرستی باسم حمادی انجام می گردد.
وی افزود: همچنین از برگزیدگان جام کلوب های کتاب کودک و نوجوان دزفول و رامهرمز که مقام کشوری به دست آورده اند و از برگزیدگان جشنواره شعر فجر و ملک الشعرای بهار و انجمن قلم شهرزاد تقدیر می گردد.

جوروند اضافه کرد: در این نمایشگاه از مجموعه شعر پرواز تا بی کران نوشته نواب ملائی با عنوان مدافعان حرم، کتاب تحقیقی از خوزستان و خوزستانی ها نوشته دکتر عباس امام، کتاب پژوهشی 60 سال رادیو و تلویزیون نوشته علی نقی طاهری، کتاب نگاهی به شیوه های آموزش موسیقی در کشور عزیزمان ایران نوشته ناصر آرایی و مجموعه شعر برق ‎رگ‎ها بر پولاد دریا سروده قاسم آهنین جان رونمایی خواهند شد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان اظهار داشت: صحبت دکتر ولی الله شجاع پوریان با عنوان خوزستان شناسی و شاهنامه خوانی از دیگر برنامه های خوزستان در این نمایشگاه است.

وی همچنین گفت: نمادهایی از خوزستان مثل تابلوهای باستانی، آثار و طرح های‎ هنرهای تجسمی را در نمایشگاه ارایه خواهیم کرد.

انتهای پیام/و

واژه های کلیدی: ایران | فرهنگ | اسلامی | موسیقی | خوزستان | نمایشگاه | 19 اردیبهشت روزی به نام خوزستان | نمایشگاه بین المللی کتاب

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog