مقام وزارت دارایی مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب

مقام وزارت دارایی: مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب جمنا جبهه مردمی نیروهای انقلاب انتخابات ریاست جمهوری انتخابات ریاست جمهوری 96

گت بلاگز بین‌الملل بهره‌جویی روس‌ها از امکانات فضا جهت کارها دفاعی-امنیتی ، توسعه صنعت فضایی روسیه

دولت روسیه مارس 2016 یک برنامه فضایی ملی 10 ساله تصویب کرد که ارزش آن 20 میلیارد و 500 میلیون برآورد می‌شود.

بهره‌جویی روس‌ها از امکانات فضا جهت کارها دفاعی-امنیتی ، توسعه صنعت فضایی روسیه

به گزارش گروه بین الملل گروه تحریریه سایت جوان به نقل از خبرگزاری شین هوا، ولادیمیر پوتین، مدیر جمهور روسیه اعلام کرد روسیه ناوگان ماهواره های خود را توسعه خواهد داد و به منظور انجام فعالیت های سنجش از راه دور در روسیه و دیگر نقاط جهان، تا سال 2020 پانزده ماهواره دیگر را در مدار زمین قرار می دهد.

کاخ کرملین در بیانیه ای اعلام کرد مدیر جمهور به منظور گفتگو راجع به توسعه صنعت فضایی کشور، نشستی با مسئولان آژانس فضایی روسیه داشت.

عبارات مهم : خارجی

در این بیانیه همچنین آمده است: «این گفتگوها روی اجرای برنامه فضایی فدرال، معرفی احتمالی انواع تازه پرتابگرها و اصلاح سامانه سنجش از راه دور زمین تمرکز داشت.»

دولت روسیه مارس 2016 یک برنامه فضایی ملی 10 ساله تصویب کرد که ارزش آن 20 میلیارد و 500 میلیون برآورد می شود.

پوتین از توسعه سنجش از راه دور که روسیه یک بازیگر مهم و بی چون و آیا در این بخش محسوب می شود، حمایت می کند؛ لیکن سنجش از راه دور می تواند نقشی بافایده در دفاع، امنیت، اقتصاد، حوزه اجتماعی و دولت روسیه ایفا کند.

پوتین افزود جهت اینکه این اطلاعات سنجش از راه دور در دسترس مصرف کنندگان روس و خارجی باشد، باید همه منابع ملی موجود را تقویت کرد و در صورت امکان فضاپیماهای خارجی را در این فرایند همکاری داد.

رئیس جمهور روسیه خاطرنشان کرد همه منابعی که سرویس های سنجش از راه دور به دست می آورند، به توسعه صنعت فضایی روسیه و نوسازی فنی آن و پژوهش های فضایی آینده کمک خواهد کرد.


انتهای پیام/

واژه های کلیدی: خارجی | روسیه | پوتین | بیانیه | برنامه | ماهواره | رئیس جمهور | ولادیمیر پوتین

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog