مقام وزارت دارایی مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب

مقام وزارت دارایی: مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب جمنا جبهه مردمی نیروهای انقلاب انتخابات ریاست جمهوری انتخابات ریاست جمهوری 96

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات چاقوکشان به زمین ریختند و نزدیک بود سکته کنم!

به گزارش خبرآنلاین؛ خسوس خاویرسسما مربی سابق خونه به خونه بابل که این روزها در اسپانیا به سرمی برد چیزهای عجیبی راجع به کار در لیگ یک کشور عزیزمان ایران تعریف م

چاقوکشان به زمین ریختند و نزدیک بود سکته کنم!

چاقوکشان به زمین ریختند و نزدیک بود سکته کنم!

عبارات مهم : افزایش

خاویر سسما فصل گذشته در لیگ یک کنار جواد نکونام کار می کرد.

به گزارش خبرآنلاین؛ خسوس خاویرسسما مربی سابق خونه به خونه بابل که این روزها در اسپانیا به سرمی برد چیزهای عجیبی راجع به کار در لیگ یک کشور عزیزمان ایران تعریف می کند. این مربی اسپانیایی می گوید: «من 6 ماه در خونه به خونه کارکردم ولی به اندازه 6 سال اذیت شدم. من با سابقه 20 سال کاردر اوساسونا و به خاطراعتمادی که به جواد نکونام داشتم به کشور عزیزمان ایران آمدم و در تیم خونه به خونه بابل فعالیت کردم ولی بدترین دوران زندگی ورزشی ام در این تیم سپری شد.»

خسوس ادامه می دهد: «سه باردرفرودگاه ماندم و گرفتارشدم. نتوانستم به اسپانیا سفرکنم و خانواده ام را ببینم چون مسئولان کلوب خونه به خونه جهت من اجازه خروج از کشوررا نگرفته و کارهایم را انجام نداده بودند. زمانی که جواد نکونام به اسپانیا آمد به خودش هم گفتم که درخونه به خونه خیلی اذیت شدم.»

چاقوکشان به زمین ریختند و نزدیک بود سکته کنم!

وی با اشاره به بد قولی مالک خونه به خونه یادآورمی شود: «به هرحال مالک خونه به خونه خیلی راحت واقعیت را نمی گفت و باز به این کارش ادامه می داد. من خودم شاهدم درخانه جواد نکونام و بعد از بد قولی های فراوان مالی او از همه ما خواست دست به دست هم بدهیم و قسم بخوریم و متحد شویم ولی همان موقع به نکونام گفتم راست نمی گوید که صحت حرف من هم ثابت شد.»

این مربی اهل اسپانیا می گوید: «مالک خونه به خونه علاقه زیاد و عجیبی به غذا خوردن داشت و فقط به این عنوان فکر می کرد.»

به گزارش خبرآنلاین؛ خسوس خاویرسسما مربی سابق خونه به خونه بابل که این روزها در اسپانیا به سرمی برد چیزهای عجیبی راجع به کار در لیگ یک کشور عزیزمان ایران تعریف م

خسوس خاطرنشان می کند: «بدترین خاطره من از دوران کار در خونه به خونه بابل روزی بود که تعدادی چاقوکش سرتمرین آمدند. آنها به داخل زمین ریختند و من خیلی ترسیدم و نزدیک بود سکته کنم! چیزهایی زیادی در این باره شنیدم. می گفتند یک نفر به آنها دستور داده تا به محل تمرین بیایند و کادر فنی را بترسانند. آن روز قصد داشتم کشور عزیزمان ایران را ترک کنم و به اسپانیا بروم ولی جواد نکونام و هاشمی نسب با من صحبت کردند و قانع شدم تا بمانم و به کارم ادامه دهم.»

وی ادامه می دهد: «ما به رغم کمبود امکانات، بی توجهی و بدقولی مالک کلوب و حاشیه هایی که بوقچی ها و چاقوکشان می ساختند تیم خوبی داشتیم و حتی می توانستیم به لیگ برترصعود کنیم به خاص هواداران خونه به خونه که فوق العاده بودند ولی مالک کلوب درست عمل نمی کرد. من فکر می کنم این شهرپتانسیل افزایش به لیگ برتر را دارد.»

خسوس که همراه جواد نکونام سابقه کاردرتیم نساجی مازندران را هم درکارنامه دارد درمورد عدم همکاری درفصل تازه نیزتصریح می کند: «برخلاف خونه به خونه ما درنساجی مازندران آرامش داشتیم. مالک و مدیرعامل این تیم بدون حاشیه کارخودشان را انجام می دادند و ما هم کارفنی خودمان را و همین عنوان به همراه تلاش بازیکنان و هواداران آن افزایش تاریخی را رقم زد. روز افزایش نساجی یکی ازماندگارترین لحظات دوران ورزشی من بود و دوست داشتم باز هم درکنارنکونام و دوستان خودم درکادرفنی این تیم درنساجی بمانم ولی پیشنهاد خوبی دراسپانیا داشتم و ترجیح دادم اینجا کنارخانواده ام کارکنم. با این وجود جهت جواد نکونام، تیم نساجی و طرفداران فراوانش آرزوی موفقیت درلیگ برترایران را دارم.»

چاقوکشان به زمین ریختند و نزدیک بود سکته کنم!

واژه های کلیدی: افزایش | اسپانیا | اسپانیا | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog