مقام وزارت دارایی مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب

مقام وزارت دارایی: مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب جمنا جبهه مردمی نیروهای انقلاب انتخابات ریاست جمهوری انتخابات ریاست جمهوری 96

گت بلاگز اخبار حوادث تعارف نوشیدنی خنک، متداول ترین شیوه دزدی ، دستگیری ۱۵ سارق پایانه‌های مسافربری

معاون هماهنگ کننده پلیس پیشگیری پایتخت از اجرای طرح‌های انتظامی به وسیله ماموران کلانتری‌های پایانه‌های غرب، جنوب و شرق پایتخت کشور عزیزمان ایران و دستگیری 15 س

دستگیری ۱۵ سارق پایانه های مسافربری / تعارف نوشیدنی خنک، متداول ترین شیوه سرقت

عبارات مهم : دستگیری

معاون هماهنگ کننده پلیس پیشگیری پایتخت از اجرای طرح های انتظامی به وسیله ماموران کلانتری های پایانه های غرب، جنوب و شرق پایتخت کشور عزیزمان ایران و دستگیری 15 سارق خبر داد.

به گزارش فارس، سرهنگ کاشانی با اعلام خبر فوق اظهار داشت: در جهت برقراری نظم و امنیت پایانه های مسافربری در فصل تابستان که شاهد زیاد کردن تردد شهروندان و هموطنان هستیم طرح های انتظامی که بر اولویت پیشگیری از دزدی در نظر گرفته شده است است به سه کلانتری 209 پایانه غرب، 208 پایانه جنوب و 210 پایانه شرق ابلاغ شد که به وسیله تیم های گشتی و عملیاتی در حال اجرا ست.

وی ادامه داد: از ابتدای اجرای این طرح 15 سارق دستگیر شدند که در سالن های انتظار با سوء استفاده از خستگی مسافران و شیوه های حواسپرانی اقدام به دزدی کرده بودند.

تعارف نوشیدنی خنک، متداول ترین شیوه دزدی ، دستگیری ۱۵ سارق پایانه‌های مسافربری

این مقام ارشد پلیس اظهار داشت: اکثر این سارقان سابقه دزدی در پایانه های پایتخت کشور عزیزمان ایران را در تابستان سال های گذشته داشته اند که با شروع این فصل و شروع مسافرت ها طعمه های خود را شناسایی و اموالشان را دزدی می کردند.

معاون هماهنگ کننده پلیس پیشگیری ضمن اشاره به شگرد دزدی از طریق تعارف نوشیدنی های خنک خواب آور ، آن را متداولترین شیوه دانست که مورد نیاز است مسافران توجه جدی داشته باشند.

معاون هماهنگ کننده پلیس پیشگیری پایتخت از اجرای طرح‌های انتظامی به وسیله ماموران کلانتری‌های پایانه‌های غرب، جنوب و شرق پایتخت کشور عزیزمان ایران و دستگیری 15 س

وی گفت: ارائه آموزش های صورت به صورت مسافران جهت آگاه سازی و پیشگیری از بزه دیدگی را یکی از برنامه های اجتماعی کلانتری های مذکور دانست که این برنامه به وسیله نیروهای کلانتری ها در ورودی های پایانه ها و سالن انتظار به مسافران ارائه می گردد.

سرهنگ کاشانی در خاتمه اشاره داشت: هوشیاری مسافران می تواند منتج به پیشگیری از دزدی گردد که توصیه می شود مراقب وسایل خود باشند آیا که سارقان در پوشش و شگردهای متفاوت در کمین نشسته اند.

تعارف نوشیدنی خنک، متداول ترین شیوه دزدی ، دستگیری ۱۵ سارق پایانه‌های مسافربری

واژه های کلیدی: دستگیری | مسافران | پیشگیری | نوشیدنی | ماموران کلانتری | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog