مقام وزارت دارایی مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب

مقام وزارت دارایی: مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب جمنا جبهه مردمی نیروهای انقلاب انتخابات ریاست جمهوری انتخابات ریاست جمهوری 96

گت بلاگز اخبار اجتماعی راه‌های فرار از پایتخت کشور عزیزمان ایران هنگام بروز زلزله

معاون وزیر راه و شهرسازی اعلام کرد: با توجه به اهمیت بازشدن مسیرهای خروجی پایتخت کشور عزیزمان ایران در وقت بحران‌هایی مانند زلزله این وزارتخانه برنامه‌های جدی ج

راه‌های فرار از پایتخت کشور عزیزمان ایران هنگام بروز زلزله

راه های فرار از پایتخت کشور عزیزمان ایران هنگام بروز زلزله

عبارات مهم : ایران

معاون وزیر راه و شهرسازی اعلام کرد: با توجه به اهمیت بازشدن مسیرهای خروجی پایتخت کشور عزیزمان ایران در وقت بحران هایی مانند زلزله این وزارتخانه برنامه های جدی جهت توسعه راه های خروج از پایتخت در نظر دارد.

ایسنا نوشت: خیرالله خادمی در نشست خبری با بیان این مطلب، اظهار کرد: در طول سال های گذشته نوع بزرگراه های کشور عزیزمان ایران طوری بوده که بسیاری از مردم جهت سفر به نقاط متفاوت کشور مجبور بودند از راه های پایتخت کشور عزیزمان ایران عبور کنند که این عنوان هم وقت مسافران را تلف می کرد و هم جهت پایتخت کشور عزیزمان ایران ترافیکی بسیار جدی به وجود می آورد.

راه‌های فرار از پایتخت کشور عزیزمان ایران هنگام بروز زلزله

مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور با اشاره به پروژه هایی که به منظور خروج پایتخت کشور عزیزمان ایران از این اوضاع طراحی شده است اند، توضیح داد: یکی از این کارها مطرح کردن بعضی از مسیرها از مبدا قم بود. از یک سو محور حرم تا حرم از قم به سمت مشهد ساخته می شود که به جای عبور ترافیک آن در پایتخت کشور عزیزمان ایران به سمت چرمشهر و ورامین حرکت می کند و از سوی دیگر ما طرحی را دنبال می کنیم که راهی از قم به سمت ساوه و سپس قزوین ساخته شود تا ترافیک شمال غرب نیز نیازی به عبور از پایتخت کشور عزیزمان ایران پیدا نکند.

وی با بیان این که وجود این طرح ها همچنان مسافران شمال کشور عزیزمان ایران مجبور بودند از راه های مهم پایتخت کشور عزیزمان ایران عبور کنند، اظهار کرد: خوشبختانه در قالب تفاهم نامه ای که چند روز قبل نهایی شد از محدوده چرمشهر یک آزادراه به سمت پردیس و بومهن ساخته می شود تا این ترافیک نیز نیاز به ورود به پایتخت کشور عزیزمان ایران نداشته باشند.

معاون وزیر راه و شهرسازی اعلام کرد: با توجه به اهمیت بازشدن مسیرهای خروجی پایتخت کشور عزیزمان ایران در وقت بحران‌هایی مانند زلزله این وزارتخانه برنامه‌های جدی ج

خادمی اضافه کرد: در کنار آن ساخت کنارگذر جنوبی پایتخت کشور عزیزمان ایران نیز به طول ۱۵۸ کیلومتر در دستور کار است که امیدواریم قطعه نخست آن تا آخر سال زیربار ترافیک رود. مجموعه این کارها با این نشانه انجام می شود که راه های خروج پایتخت کشور عزیزمان ایران گشایش یافته و در پدافند غیرعامل اوضاع این شهر اصلاح یابد.

مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور راجع به آخرین اوضاع آزادراه همت نیز اظهار کرد: این پروژه ۱۵ کیلومتر از آن باقی مانده در عرصه اجرایی با مسئله برنامه ریزی مواجه نیست، ولی حدود ۶۰ واحد مسکونی در دل آن واقع شده است است که جهت خرید آنها نیاز به ۳۵ میلیارد تومان پول نقد داریم و بعد از آن نیز چند ماه وقت می برد تا ساکنان آن منزل هایشان را تخلیه کنند.

واژه های کلیدی: ایران | زلزله | ترافیک | ترافیک | مسافران | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog